مشاوره و سفارش

پسته کوهی

پسته کوهی یا بنه، پسته مخصوصی است که در برخی نواحی کشورمان دیده می شود. میوه پسته کوهی به صورت شفت است، مغز آن روغنی است و به صورت تخمه مصرف می شود با این تفاوت که پوسته سخت آن باعث آسیب به دندان می شود. پوسته بیرونی این میوه، در جوانی سبز رنگ و قسمتی از آن قرمز رنگ است و به صورت نیمه رسیده در اردیبهشت ماه برداشت می شود.

خواص پسته کوهی

استفاده از میوه این درخت در ایران به دوره پارینه‌سنگی می‌رسد. امروز زاگرس‌نشینان از میوه نارس و رسیده درخت بنه، روغن، مربا، ترشی و غذا‌های مختلفی تهیه می‌کنند. همچنین صمغ (سقز) یا شیره درخت بنه در موارد درمانی، صنعتی و تجاری بسیار کاربردی است.

انواع محصول سوم

توضیحات را از قسمت متن و در جای همین نوشته وارد کنید.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
مغز پسته-سفارشیموجودتماس بگیرید
پسته کوهی-سفارشیموجودتماس بگیرید
مغز پسته کوهی-سفارشیموجودتماس بگیرید
پودرو گرانول و خلال پسته-سفارشیموجودتماس بگیرید
دستگاههای فرآوری پسته و مغز و خلال پسته -سفارشیموجودتماس بگیرید
دستگاههای تولید مغز پسته کوهی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه شرکتهای تولیدی و تجاری کوشادانه با استفاده از تکنولوژی روز و بهره گیری از دستگاههای تمام اتوماتیک اقدام به عرضه و فروش انواع مغز بنه پسته و پودر و خلال مغز پسته با کیفیت تضمینی و همچنین دستگاههای تولید و فرآوری پسته و مغز پسته نموده. این گروه تولیدی وتجاری با در اختیار داشتن پرسنل قوی و تیم فروش به روز توانسته است محصولات خود را دربازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید. داشتن تنوع بالا و عرضه محصولات باکیفیت و تحویل سفارشات در سریعترین زمان ممکن باعث افزایش مشتریان دائمی این مرکز شده است.
این شروع یک همکاریست…

مدیر مجموعه کوشادانه

امین خلیلی

Call Now Buttonتماس بگیرید